IST.Realtor - решения для агентств недвижимость

 Розроблено для бізнесу

Шановні клієнти з 1.01.2019 у зв'язку з підвищенням цін на послуги хостингу, оренди IP адрес, оплату праці ми змушені підняти вартість за свої послуги на 100 грн.

C 28 січня спостерігаються проблеми з скануванням телефонів OLX, всім клієнтам, які постраждали від цього ми продовжуємо термін оренди на 2 тижні.  В подальшему сканування може відбуватися без телефонних номерів і претензії ми не будемо приймати, так як збої відбуватися почали через постійне зміни в роботі OLX, а не з нашої вини.

Повернення оплати тільки за IST.Look

Програма IST.Realtor для агенств нерухомості

Програма для агенств нерухомості IST.Realtor автоматизує роботу агентства нерухомості. Програма має зручний і дружній, для користувачів, інтерфейс і дуже багатий функціонал для роботи з клієнтами, об'єктами та правами доступу. Ви будете впевнені, що  саме ця програма для ріелторів задовольняє Ваші потреби та, що найголовніше, захистить Ваші дані від конкурентів і власних недобросовісних співробітників. У програму вбудовано модулі, які, в одне натискання клавіші миші, автоматично вивантажують об'єкти на Ваш сайт та модуль отримання нових оголошень від власників.

CRM для агенства нерухомості «IST.Realtor» складається з окремих модулів, які виконують важливу функцію в оперативній обробці інформації:

 • Модуль завантаження та обробки оголошень - «IST.Look»;
 • Програма управління об'єктами нерухомості та клієнтами - IST.Realtor;
 • Модуль вивантаження об'єктів нерухомості на сайт агенттва;
 • Модуль публікації об'єктів на дошки оголошень (рекламні площадки).

Завдяки використанню програми для ріелторів «IST.Realtor» агентства нерухомості мають можливість оперативно отримати інформацію від власників нерухомості з дошок оголошень, обробити їх в програмі й опублікувати  від свого імені на сайті агентства або на дошках оголошень.

 

Розсилка оголошень від власників IST.Look

Програма розсилки оголошень від власників IST.Look забезпечить Вас постійними новими об'єктами (квартирами, будинками, комерційною нерухомістю і т.д.) безпосередньо від їх власників. Ми постійно скануємо більше 50 інтернет-ресурсів знаходячи нові оголошення і фільтруємо посередників та агентства нерухомості. Вже кілька сотень агентств вибрали нас та заощадили дорогоцінний час та гроші. 

Модуль «IST.Look» - є складовою частиною CRM для агентств нерухомості IST.Realtor і призначений для швидкого завантаження і подальшої обробки інформації отриманої із досок оголошень  - OLX.ua, dom.ria.ua, premier.ua, aviso.ua та інших всеукраїнських (регіональних):

 • Оперативність отримання інформації (3 разове вивантаження отриманих оголошень);

 • Скорочення часу на пошуки "чистих об'єктів" від власників;

 • Масова обробка оголошень із можливістю завантаження в базу даних агентства нерухомості;

 • Застосування фільтрації для вилучення не потрібних об'єктів.

aviso_2
dom2000
domik_2
ebazar_2
erealtyjpg_2
fotom_2
mesto
rieltor_2

Автоматичне вивантаження ваших об'єктів на портали

Ми здійснюємо вивантаження Ваших об'єктів на різні портали нерухомості. Тепер не потрібно заватнажувати свої об'єкти і фотографії вручну, Вам достатньо натиснути одну кнопку і декілька тисяч (в залежності від Вашого тарифного плану від сотні до декількох тисяч), об'єктів потраплять на портал. У ваших оголошеннях будет вся необхідна інформація, а також контактні дані агентства або рієлтора.

Два модулі є складовими частинами CRM для агентств нерухомості IST.Realtor.

Модуль вивантаження об'єктів на сайт агентства дозволяє эфективно керувати об'єктами, які опубліковані на сайт:

 • Публікація об'єктів нерухомості разом з мeta-тегами, описом об'єкта для пошукових роботів;

 • Публікація рекламного текста для підвищення приваьливості об'єкта;

Модуль публікації об'єктів нерухомості на дошки оголошень дає можливість в короткі строки размістити об'єкти на топових позиціях всеукраїнських (регіональних) рекламних площадках:

 • Створення .xml файла для разміщення об'єктів на популярних дошках оголошень;

aviso
dom2000
domik
ebazar
erealtyjpg
fotom
mesto
rieltor

Створення сайту для агенства нерухомості

Сайт для агентства нерухомості - це один з елементів успішного бізнесу. Сайт дозволить постійно відображати актуальні об'єкти нерухомості для потенційних покупців в мережі інтернет. Ми пропонуємо створення інструменту для залучення клієнтів. Ваш сайт буде мати переваги перед конкурентами:

 • Унікальний дизайн;
 • Інтуїтивно зрозуміле розташування елементів (юзабельний);
 • Можливість автоматичного завантаження об'єктів нерухомості з програми;
 • Оптимізований під пошукові системи;
 • Можливість використовувати сайт як транзитний майданчик для вивантаження об'єктів нерухомості на дошки оголошень.

anprestige

privatgroup

shaten

house

fire start

Вернуться на землю ?