У третьому кварталі вийшло оновлення програми IST.Realtor, в цьому оновленні в програму були добавленни нові функції і також проведена оптимізація.

У четвертому кварталі 2020 р вийшло оновлення програми для ріелторів, саме оновлення включає в себе додавання нових функцій пов'язаних з новобудовами. Наприклад була додана форма (картка) забудовника та підрядника і інші функції, про які ви можете прочитати нижче

У третьому кварталі 2020 року вийшло Оновлення програми для ріелторів що включають в себе: Додавання новобудов для ріелторів, змінена статистика і доданий формат кадастрового номера. Наші співробітники регулярно випускають оновлення CRM для агенств нерухомості.

У першому кварталі 2019 року вийшло кілька важливих Оновлень програми для ріелторів що включають в себе: Після здійснення дзвінка агент може зберегти результат розмови, Додати коментар, Відкрити історію дзвінків і багато іншого. Наші співробітники регулярно випускають свіжі оновлення CRM для ріелторів.

У 4 кварталі минулого року нами проведено роботу з виправлення проблем із панелі пошуку, також додана можливість переглянути список об'єктів з повторюваними кадастровими номерами. В оновленні програми для ріелторів розширено функціонал картки об'єкта та оптимізовано завантаження фотографій при збереженні оголошень.

У 2018 було випущено чотири пакети оновлень програми для ріелторів, у які входить: виїзд на об'єкт додані поля П.І.Б. і телефон клієнта, можливість переглядати картки об'єктів методом перегортанням, додано колонку номер телефону в список об'єктів і багато іншого.

версія 8.2.9

1.Виправлений портфель у підборі

2. Реалізовано пошук об'єктів у яких був видалений зв'язковий довідник.

версія 7.12.20

За 3 квартал для програми управління агентством нерухомості ми розробили та оптимізували модуль міні АТС - Бінотел, додали обробку файлів оголошень від "Об'єднаної бази об'єктів" і багато іншого, що зробило нашу програму для ріелторів краще.

У свіжих оновленнях CRM для ріелторів "IST.Realtor" наші фахівці реалізували українську версію програми, додали нові поля в картку співробітника, а також змінено пошук повторюваних оголошень по телефону.

В оновленні за другий квартал 2015 програми для агентств нерухомості розширено функціонал пошуку, додавання і редагування фотографій, а також вивантаження фотографій на сайт.

house

fire start

Вернуться на землю ?