IST.Realtor - решения для агентств недвижимость

 Розроблено для бізнесу

Нові оновлення програми для ріелторів

У першому кварталі 2019 року вийшло кілька важливих Оновлень програми для ріелторів що включають в себе: Після здійснення дзвінка агент може зберегти результат розмови, Додати коментар, Відкрити історію дзвінків і багато іншого. Наші співробітники регулярно випускають свіжі оновлення CRM для ріелторів.

Оновлення CRM для ріелторів за 4 квартал 2018 р

В 4 кварталі минулого року нами проведено роботу по виправленню проблем з панеллю пошуку, також додана можливість переглянути список об'єктів з повторюваними кадастровими номерами. В оновленні програми для ріелторів розширено функціонал картки об'єкта і оптимізовано завантаження фотографій при збереженні оголошень.

Оновлення для програми за 2 квартал 2018 р

У 2018 було випущено чотири пакети оновлень програми для ріелторів, в які входить: в виїзд на об'єкт додані поля П.І.Б. і телефон клієнта, можливість переглядати картки об'єктів методом перегортанням, додано колонку номер телефону в список об'єктів і багато іншого.

версія 8.2.9

1.Виправлений портфель в підборі

2. Реалізовано пошук об'єктів у яких був видалений зв'язковий довідник.

версія 7.12.20

Оновлення програми для ріелторів

За 3 квартал для програми управління агентством нерухомості ми розробили і оптимізували модуль міні АТС - Бінотел, додали обробку файлів оголошень від "Об'єднаної бази об'єктів" і багато іншого що зробило нашу програму для ріелторів краще.

Оновлення CRM для ріелторів "IST.Realtor"

У свіжих оновленнях CRM для ріелторів "IST.Realtor" наші фахівці реалізували українську версію програми, додали нові поля в картку співробітника, а також змінено пошук повторюваних оголошень по телефону.

Оновлення програми для агентств нерухомості за другий квартал

В оновленні за другий квартал 2015 програми для агентств нерухомості розширено функціонал пошуку, додавання і редагування фотографій, а також вивантаження фотографій на сайт.

Жовтневе оновлення для програми IST.Realtor

В кінці 2016 року в новому оновленні CRM ми реалізували можливість прив'язати розсилку листів об'єктів до сайту агентства нерухомості, розширені можливості пошуку зокрема в пошуку по телефону додана можливість пошуку за кількома номерами і багато іншого.

Квітневі оновлення для програми IST.Realtor

У квітні 2016 року нашою компанією було випущеної два пакети оновлень програми для ріелторів IST.Realtor які внесли значні зміни що дозволили розширити можливості програми в роботі з оголошеннями з продажу, оренди та купівлі нерухомості.

Оновлення CRM для ріелторів

В останніх оновленнях CRM для ріелторів за 2015 рік нами реалізована можливість рознесення файлів оголошень від Rieltor.Club., DomRia також додана можливість вивантаження об'єктів на кілька інтернет ресурсів агентств нерухомості і безліч інших функцій, призначених для спрощення вашої роботи.

house

fire start

Вернуться на землю ?