IST.Realtor - решения для агентств недвижимость

 Розроблено для бізнесу

Навіщо потрібен сайт?

Одним з основних елементів програмного комплексу «IST.Realtor» є сайт агентства нерухомості. Саме сайт для агентства нерухомості максимально доповнює можливість комплексної роботи з інформацією, допомагає рекламувати існуючі об'єкти нерухомості і доповнити загальне уявлення про агентство нерухомості.

Сам сайт, який не пов'язаний з жодною CRM, не може забезпечити максимально ефективну роботу агентства нерухомості по просуванню об'єктів нерухомості в інтернеті, а також залученню потенційних клієнтів. Часом сайт стає тягарем для агентства, тому як на його заповнення витрачається час і людські ресурси і не може бути мови про актуальність пропозицій на його сторінках, оскільки співробітник не можить в короткі терміни опублікувати 10-100 або кілька сотень об'єктів нерухомості, якщо мова йде про великі міста і агентствах.

Що ми пропонуємо

Компанія «IST.Group» пропонує своїм клієнтам послуги з розробки технічного завдання, створення сайту, його обслуговування і просуванню в пошукових системах.

Маючи величезний досвід у створенні такого програмного продукту, ми можемо давати деякі рекомендації по його реалізації. Відпрацьований механізм в супроводі даного проекту дозволить замовнику отримати якісний сайт.

Ми разом з замовником узгоджуємо всі деталі на різних етапах: проектування (створення технічного завдання), створення сайту (написання програмного коду), тестування (налагодження роботи сайту, виправлення помилок), публікація (здача готового програмного продукту). За домовленістю наша компанія може взяти на себе додаткові послуги з супроводу і просування сайту.

Що отримує агентство нерухомості

Створення сайта для агенства нерухомості, інтегрований в програмний комплекс «IST.Realtor», дає можливість оперативної публікації об'єктів нерухомості разом з описом, фотографіями, контактними даними відповідальної особи в автоматичному режимі.

Додатково агентство може створювати файли зі списком об'єктів нерухомості для публікації на торговий майданчиках і дошках оголошень, використовуючи свій сайт як транзитний пункт.

Автоматизуючи процес обробки оголошень, агентство отримує вигідну перевагу над своїми конкурентами в рекламі об'єктів нерухомості і залученні клінових клієнтів.

Агенція нерухомості "Проспект"

Агенція нерухомості "Проспект"

Агенство недвижимости "Приват Жилье"

Агенція нерухомості "Приват Жилье"

Агенство нерухомості "Дом 24"

Агенція нерухомості "Дом 24"

Информационный портал о недвижимости

Информаційний портал про нерухомість "Новострой""

Агентство нерухомості VISON

Агентство нерухомості VISON

house

fire start

Вернуться на землю ?