Розробка сайтів для агенства нерухомості

Створення сайту для агентств нерухомості

Навіщо потрібен сайт?

Одним з основних елементів програмного комплексу «IST.Realtor» є сайт агентства нерухомості. Саме сайт для агентства нерухомості максимально доповнює можливість комплексної роботи з інформацією, допомагає рекламувати існуючі об’єкти нерухомості та доповнити загальне уявлення про агентство нерухомості. Сам сайт, який не пов’язаний з жодною CRM, не може забезпечити максимально ефективну роботу агентства нерухомості з просуванню об’єктів нерухомості в інтернеті, а також залученню потенційних клієнтів. Часом сайт стає тягарем для агентства, тому як на його заповнення витрачається час та людські ресурси і не може бути мови про актуальність пропозицій на його сторінках, оскільки співробітник не може в короткі терміни опублікувати 10-100 або кілька сотень об’єктів нерухомості, якщо мова йде про великі міста та агентства.

Термін створення
4 тижні
Вартість від
1000$

Що ми пропонуємо

Компанія «IST.Group» пропонує своїм клієнтам послуги з розробки технічного завдання, створення сайту, його обслуговування і просування в пошукових системах. Маючи величезний досвід у створенні такого програмного продукту, ми можемо давати деякі рекомендації по його реалізації. Відпрацьований механізм в супроводі даного проекту дозволить замовнику отримати якісний сайт. Ми разом із замовником узгоджуємо всі деталі на різних етапах:

Проектування (створення технічного завдання);

Тестування (налагодження роботи сайту, виправлення помилок);

Створення сайту (написання програмного коду);

Публікація (здача готового програмного продукту).

За домовленістю наша компанія може взяти на себе додаткові послуги з супроводу і просування сайту.

Що отримує агентство нерухомості

Створення сайта для агенства нерухомості, інтегрований в програмний комплекс «IST.Realtor», дає можливість оперативної публікації об’єктів нерухомості разом з описом, фотографіями, контактними даними відповідальної особи в автоматичному режимі. Додатково агентство може створювати файли зі списком об’єктів нерухомості для публікації на торговий майданчиках і дошках оголошень, використовуючи свій сайт як транзитний пункт. Автоматизуючи процес обробки оголошень, агентство отримує вигідну перевагу над своїми конкурентами в рекламі об’єктів нерухомості та залученні нових клієнтів.

Оптимізуємо роботу агенства

Наша CRM допоможе агенству забути про блокноти та зошити

    З’явилися питання?